Kalendář akcí

Načítám Akce

« Všechny Akce

Letní soustředění s judem v Nižboru

12. srpna , 10:00 21. srpna , 17:00

Protože věříme, že by letošní léto mohlo proběhnout podobně jako loňské, pořádá Judo víc než sport, z.s. osmý ročník prázdninového soustředění s judem. Letos opět v areálu „Letní tábor na Berounce Nižbor“, od pátku 12. do neděle 21. srpna 2022. Zajištěno je ubytování ve srubech, celodenní stravování, pitný režim, sociální zázemí (WC, sprchy), tatami, trenéři a zdravotnice. 

Hlavním programem je dvoufázový trénink juda (dopoledne a v podvečer), letos upravený tak, abychom děti vrátili zpět do kondice po vynuceném lenošení. Zvláštní program máme připravený i pro nováčky, kteří v tomto školním roce navštívili své první tréninky a nemohli v tréninku pokračovat. Odpoledne a večer se budeme věnovat poznávání okolí, koupání, pobytu v přírodě, soutěžím, hrám, výletům na kole, posezení u táborového ohně apod. Reportáže, fotografie a video záznamy z minulých ročníků jsou k vidění na našich webových stránkách.

Cena za soustředění je 6.000,- Kč.

V případě zájmu prosíme o odeslání vyplněné předběžné přihlášky do konce března a uhrazení zálohy 2000,- Kč. Doplatek 4.000,- Kč je nutné uhradit do 15. června 2022. Přihláška se letos poprvé podává online. Pokud chcete přihlásit více dětí, vyplňte pro každé přihlášku zvlášť. Přednostně jsou vybíráni členové našich týmů a spřátelených klubů.

Platby provádějte převodem na náš účet 210 034 7991 / 2010, jako variabilní symbol uveďte svoje telefonní číslo, jako zprávu pro příjemce „leto2022“ a příjmení dítěte.

Storno podmínky – jelikož musíme spoustu věcí k zajištění tábora nakoupit s předstihem (potraviny, zajištění triček, záloha za pobyt apod.), na následujících řádcích uvádíme přehled storno poplatků: 

Zrušení účasti ze strany zájemce

  • V případě zrušení pobytu dítěte do konce června vracíme 100% ceny
  • V případě zrušení pobytu dítěte do 15. července vracíme 4.500,- Kč
  • V případě zrušení pobytu dítěte do konce července vracíme 3.000,- Kč
  • V případě zrušení pobytu dítěte po 31. červenci – vracíme 1.500,- Kč

Do konce května budou na webových stránkách www.judovicnezsport.cz zveřejněny podrobné informace o průběhu tábora a nezbytné dokumenty k vyplnění (potvrzení od lékaře a podobně). Připomínáme, že některé je nutné odevzdat do konce června (tato informace je uvedena v zápatí dokumentu v barevném rámečku). 

Předběžnou přihlášku, prosíme, odevzdejte nejpozději do 31.3.2022. Na tábor budeme děti zapisovat dle pořadí, ve kterém obdržíme předběžné přihlášky.

Kontaktní informace

6000 Kč

Judo, víc než sport

Nižbor

Stradonická 110
Nižbor, 26705 Česká republika
+ Google Mapa