Aktuální informace před koncem roku 2020

S koncem roku a aktuálním zpřísněním protiepidemických opatření je zřejmé, že se soustředění v Nebákově neuskuteční ani mezi svátky. Přejete-li si zaplacenou zálohu za soustředění vrátit, pošlete prosím číslo účtu, na který máme peníze převést. Zálohu můžeme také použít na některou z dalších akcí či plateb. První z nich je uhrazení roční licence ČSJu (viz podrobné informace níže). V případě, že se rozhodnete pro použití uhrazené zálohy na další akce či platby, Vás žádáme o zaslání souhlasu s tímto postupem.

S blížícím se začátkem nového roku pak pro všechny členy ČSJu platí povinná úhrada licence 300,- Kč, jejíž součástí je i základní úrazové pojištění. Platbu ČSJu provádíme hromadně. Prosíme proto o zaslání částky 300,- Kč na účet spolku 210 034 7991/2010, jako variabilní symbol uveďte Vaše mobilní telefonní číslo, do zprávy příjemce uveďte jméno dítěte a místo kde trénuje. Připomínáme, že bez licence nelze startovat na soutěžích ČSJu.

Klubová trika Judo víc než sport
Klubová trika Judo víc než sport

Dobrou zprávou je, že dorazily klubové soupravy, i když ne úplně kompletní. Protože si je nemůžeme předat na tréninku, napište prosím na e-mail karel.dvorak@judovicnezsport.cz, domluvíme se kdy a kde.