Chci začít

Kolik to stojí?

Cvičení 1 x týdněCvičení 2 x týdně
Měsíční členský příspěvek600 Kč850 Kč
Při platbě za celé pololetí (4,5 měsíce)2 100 Kč3 200 Kč

Judo se cvičí v tělocvičně a není závislé na počasí, takže máte pro své dítě v průběhu celého školního roku aktivitu, při které se může dosyta vyřádit.

Kde a jak často jsou tréninky?

Tyto informace najdete na stránce Rozpis tréninků.

Přihlášky

Přihlášky pro školní rok 2023/2024 najdete v samostatném příspěvku.

Evidence ČSJu

Každý člen, který se chce zúčastnit soutěží pořádaných ČSJu nebo vykonávat funkci rozhodčího či trenéra, musí být v evidenci ČSJu.

To znamená, že každý, kdo si chce udělat zkoušky na jakýkoliv technický stupeň (barevný pásek), musí být členem ČSJu, kde jsou evidovány i záznamy o vykonání všech zkoušek a školení je evidován v evidenci ČSJu.

Licenční poplatek a pojištění

Součástí evidence je licenční poplatek 300 Kč za kalendářní rok. Na základě zaplacení licenčního poplatku je každý člen pojištěn v rámci pojistky ČSJu. Nováčci platí tento poplatek na začátku školního roku, a pak znovu po Novém roce.

Co potřebuji ke cvičení?

Na úvodní tréninky vám bude stačit mikina a tepláky z pevnějšího materiálu bez zipů a knoflíků. Cvičení probíhá na podložkách, tzv. tatami, na nichž se cvičenci pohybují bosi. Pro rychlý pohyb mimo tatami doporučujeme pantofle nebo jinou obuv, která se dá rychle obout.

Pokud se po úvodních hodinách rozhodnete, že budete judo dále navštěvovat, bude nutné investovat do pořízení kimona pro judo. Kimono se sestává z pevného kabátu s hrubým límcem, kalhot a pásku. Podobá se kimonu na karate, ale je mnohem pevnější, protože je vystavováno mnohem větší zátěži. Ceny se pohybují od 500 Kč výše. Na trhu jsou v současné době k dostání kimona pro různá bojová umění. Je však nutné zakoupit pouze speciální kimono pro judo, které silné a je určené k velkému namáhání během nácviku technik. Jiná kimona se velmi rychle roztrhají.

Pokud nechcete pořizovat kimono úplně nové nebo pokud vaše dítko ze starého kimona vyrostlo, můžete se připojit do bazarové skupiny na facebooku.