Trilobit Cup

Turnaj Králova Dvora a Trilobit Cup 2020

Druhý ročník soutěže se měl konat v sobotu 28. a v neděli 29. listopadu 2020. Z důvodu opatření proti koronaviru byl bohužel zrušen. Podrobnosti najdete na stránce soutěže.

Turnaj Králova Dvora a Trilobit Cup 2019

Po sedmi letech činnosti klubu Judo víc než sport, z.s. jsme uspořádali první otevřenou soutěž pro kategorie U9, U11, U13 a U15. Soutěž proběhla dle standardního systému soutěží ČSJu, zúčastněné kluby mohly navíc soutěžit o putovní pohár Trilobit Cup.

1. ročník soutěže se konal 30. listopadu a 1. prosince 2019, za podpory města Králův Dvůr, v králodvorské sportovní hale. Turnaj proběhl ve svižném tempu a příjemné atmosféře a my věříme, že si jej všichni zúčastnění užili. Soutěže se zúčastnilo téměř 200 závodníků ze 17 klubů. Trilobit Cup si odvezli borci z Judo clubu Kyklop. Gratulujeme!

Vítěz 1. ročníku Trilobit Cupu Judo Club Kyklop
Vítěz 1. ročníku Trilobit Cupu Judo Club Kyklop

Městu Králův Dvůr a všem sponzorům děkujeme za podporu, bez vás by to nešlo. Děkujeme také všem rozhodčím, trenérům, rodičům našich závodníků, dětem a kamarádům, kteří nám se zajištěním a organizací soutěže pomáhali. Jen samotné zápasiště mělo plochu 319 čtverečních metrů, na pracovištích časomíry a v zázemí pracovalo 8 počítačů a spousta další techniky, kterou bylo nutné dopravit, uvést do provozu atd.

Další informace

Videozáznam