Zahájení roku 2019 (informace pro rodiče)

Vážení rodiče,
i v roce 2019 jsme pro vaše děti připravili běžný tréninkový program (začínáme v pondělí 7. ledna 2019), příměstské tábory v době školního volna a letní soustředění v Nižboru. Po velkém úspěchu uplynulých ročníků Hor s judem (2018, 2017) pojedeme na začátku února znovu. Rádi bychom také navázali na loňská kola a v případě dostatečného zájmu opět vyrazili do Mariánských lázní, kde si zasportujeme, pobavíme se i poměříme síly s mariánskolzeňskými judisty.

S tím, jak naši borci dorůstají, začínají se prát i na celostátních soutěžích. S novým rokem se někteří posouvají o věkovou kategorii výše a proto pozorně sledujte kalendář, ať vám neunikne soutěž, které může být pro vaše děti důležitá. Mladším žákům (kategorie M13) opět připomínáme, že kvalifikace na Přebor České Republiky probíhá na pěti kvalifikačních turnajích. Neúčastí na nich se vzdáváte naděje na úspěch v nejvyšší soutěži pro vaši věkovou kategorii!

Pro všechny pak platí, že podmínkou účasti na soutěžích pořádaných ČSJu je licence (podrobnosti zde), jejíž součástí je i pojištění v rámci pojistky ČSJu. Děti v kategoriích U9 a U11 (tzn. děti narozené v roce 2009 a mladší) se mohou účastnit soutěží ČSJu po nejméně roční přípravě (rozhodující je právě datum zápisu do evidence ČSJu) a dosažení technického stupně 6. / 5. Kyu (žluto-bílý pásek). Podrobnější informace o systému soutěží, podmínkách účasti na nich, věkových kategoriích, apod. si můžete přečíst na stránce věnované soutěžím.

Přehled akcí v roce 2019 najdete zde. Pozor na možné změny, kalendář je na rok dopředu. Informace průběžně aktualizujeme.

Začátkem února také začíná druhé pololetí školního roku 2018 – 2019 a my vás proto požádáme o uhrazení členského příspěvku. Podrobnosti najdete na přihlášce.

Judo víc než sport - PF 2019
Judo víc než sport – PF 2019