Judo víc než sport

Aktuálně

Na základě Usnesení vlády České Republiky ze dne 8. října 2020 č. 996 o přijetí krizového opatření a následujících opatření jsou do odvolání zrušeny tréninky juda ve všech našich působištích.

Rychlé odkazy

Naše činnost

Sportovní klub Judo víc než sport se věnuje výuce juda, především ve školách na berounsku. Účast na trénincích přitom není omezena na děti z příslušné školy, přihlásit se může každý, komu rodiče zajistí dopravu.

Na ZŠ Počaply garantujeme výuku juda i v rámci projektu Judo do škol. Zdatnější děti své dovednosti dále rozvíjí v závodní skupině a úspěšně se účastní soutěží. Radost nám dělá i skupina dospělých.

[youtube v=“K4ufT4N3UPA“]

Kromě pravidelných tréninků tradičně organizujeme i příměstské tábory v průběhu školního roku a letní soustředění na konci hlavních prázdnin. S mimořádným ohlasem se setkávají i tematická soustředění, jako jsou hory nebo kola s judem (přečtěte si reportáže).

[youtube v=“p2v3wPJh-Ug“]

V roce 2019 jsme uspořádali i první vlastní soutěž Turnaj Králova Dvora a Trilobit Cup 2019. V roce 2020 na ni navazujeme druhým ročníkem, na kterém proběhne i Přebor Středočeského kraje 2020 pro kategorii U9 (přečtěte si o systému soutěží ČSJu).