Výsledky Kralupy cupu 2020, nominace na PČR

O víkendu 3. a 4. října 2020 se 38 našich závodníků zúčastnilo 21. ročníku Kralupy Cupu. Navzdory komplikacím způsobeným bojem s koronavirem pořadatelé zorganizovali velmi pěkný turnaj, na kterém se řada mladších dětí vůbec poprvé postavila na soutěžní tatami a jejich zkušenější kolegové si k soutěži jednotlivců přibrali i soutěž družstev starších žáků.

Kralupy cup 2020 - závodníci U9 a U11
Kralupy cup 2020 – závodníci U9 a U11

Výsledky jednotlivci

  • 1. místa: Kšír Pavel a Včelička František.
  • 2. místa: Došek Ondřej, Flener Matyáš, Halamková Dominika, Juráš Benjamin, Moravcová Valerie, Novák Jakub, Novák Michal, Pánková Zuzana, Pilařová Markéta, Průšová Natálie, Vokáč Prokop a Žirovnický Jan.
  • 3. místa: Belfín Josef, Čemusová Anežka, Čemusová Eliška, Došková Barbora, Kočárek Ondřej, Konvalinka Matěj, Kříž Václav, Kubina Martin, Kučerová Viktorie, Mašata Filipa Šrámek Michal.
  • Bez umístění: Belfínová Zuzana, Diviš Lubomír, Grigárek Antonín, Kubela Jan, Pilař Pavel, Šaroch David, Šíbalová Hana, Malásek Jakub, Cenko Dominik, Moravcová Olivie, Novák Matěj, Šantora Jakub a Trmal Matěj.
Kralupy cup 2020 - závodníci U15
Kralupy cup 2020 – závodníci U15

Výsledky družstva

Do soutěže družstev starších žáků se nám, jako jedinému klubu ze Středočeského kraje, podařilo postavit team čistě z řad vlastních členů. Získali jsme 2. místo v Krajském přeboru družstev a 3. místo v otevřené soutěži družstev.

Kralupy cup 2020 - družstvo starších žáků
Kralupy cup 2020 – družstvo starších žáků

Nominace na PČR

Turnaj byl současně i posledním nominačním turnajem na PČR ve věkové kategorii U13. Nominovanými závodníky za Judo vic než sport jsou: Belfínová Zuzana, Černá Johanka, Halamková Dominika, Flener Matyáš, Konvalinka Matěj, Kříž Václav, Kšír Pavel a Novák Michal.

Kralupy cup 2020 - závodníci U13
Kralupy cup 2020 – závodníci U13

Všem našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu!