Reportáž – Mělník

Minulý víkend jsme se vydali do Mělníka, a to hlavně kvůli kategorii U9, která neměla ještě letos žádnou soutěž.

Naše pětice borců se na své soutěži rozhodně neztratila. Václav Baloun první, Matyáš Pukovec druhý, Ondra Došek, Michal Šrámek a Honzík Trmal obsadili čtvrtá místa. U11 sice neměla dobrý den, ale i tak ceníme účast – Marek Slunéčko, Dominik Chromý, Matěj Břeh. Jediný cenný kov přivezla Kamča Pavlíčková.

Zato naše dívčí trio zvedlo pomyslný prapor již tradičně vysoko nad hlavu. Johanka Černá neprohrála ani jedno utkání, a opět zvítězila. Zuzka Belfínová a Lenka Svobodová prohrály každá jedno utkání, a tím pádem obě braly stříbro. Kluci přidali dvě stříbra – Toník Grigárek Vašek Kříž.

V neděli jsme jeli s dorostenci a juniory. Zkušenosti sbírali i dva starší žáci Dominik Cenko a Matyáš Flener. Ze čtveřice dorostenců Matěj Trmal, Ondra Kočárek, Matěj Novák a Fanda Včelička se medailově prosadil jen František, a to stříbrnou medailí a Ondra podlehl těsně v opravách o bronzovou medaili.

Poslední kategorií v neděli byla soutěž juniorů, kde startoval Tonda Kryll a dvojitý start využili Fanda Včelička a Ondra Kočárek. Tonda a František mají stříbro a Ondra bohužel opět prohrál v boji o bronzovou medaili. Příští týden máme volno a následující víkend budeme bojovat v posledním nominačním turnaji v Kralupech nad Vltavou o nominace na Přebor České republiky.