Předběžné přihlášky pro Letní soustředění v Nižboru 2022

Protože věříme, že by letošní léto mohlo proběhnout podobně jako loňské, pořádá Judo víc než sport, z.s. osmý ročník prázdninového soustředění s judem. Letos opět v areálu „Letní tábor na Berounce Nižbor“, od pátku 12. do neděle 21. srpna 2022. Zajištěno je ubytování ve srubech, celodenní stravování, pitný režim, sociální zázemí (WC, sprchy), tatami, trenéři a zdravotnice. 

Hlavním programem je dvoufázový trénink juda (dopoledne a v podvečer), letos upravený tak, abychom děti vrátili zpět do kondice po vynuceném lenošení. Zvláštní program máme připravený i pro nováčky, kteří v tomto školním roce navštívili své první tréninky a nemohli v tréninku pokračovat. Odpoledne a večer se budeme věnovat poznávání okolí, koupání, pobytu v přírodě, soutěžím, hrám, výletům na kole, posezení u táborového ohně apod. Reportáže, fotografie a video záznamy z minulých ročníků jsou k vidění na našich webových stránkách.

Cena za soustředění je 6.000,- Kč.

V případě zájmu prosíme o odeslání vyplněné předběžné přihlášky do konce března a uhrazení zálohy 2000,- Kč. Doplatek 4.000,- Kč je nutné uhradit do 15. června 2022. Přihláška se letos poprvé podává online. Pokud chcete přihlásit více dětí, vyplňte pro každé přihlášku zvlášť. Přednostně jsou vybíráni členové našich týmů a spřátelených klubů.

Platby provádějte převodem na náš účet 210 034 7991 / 2010, jako variabilní symbol uveďte svoje telefonní číslo, jako zprávu pro příjemce „leto2022“ a příjmení dítěte.

Storno podmínky – jelikož musíme spoustu věcí k zajištění tábora nakoupit s předstihem (potraviny, zajištění triček, záloha za pobyt apod.), na následujících řádcích uvádíme přehled storno poplatků: 

Zrušení účasti ze strany zájemce

  • V případě zrušení pobytu dítěte do konce června vracíme 100% ceny
  • V případě zrušení pobytu dítěte do 15. července vracíme 4.500,- Kč
  • V případě zrušení pobytu dítěte do konce července vracíme 3.000,- Kč
  • V případě zrušení pobytu dítěte po 31. červenci – vracíme 1.500,- Kč

Do konce května budou na webových stránkách www.judovicnezsport.cz zveřejněny podrobné informace o průběhu tábora a nezbytné dokumenty k vyplnění (potvrzení od lékaře a podobně). Připomínáme, že některé je nutné odevzdat do konce června (tato informace je uvedena v zápatí dokumentu v barevném rámečku). 

Předběžnou přihlášku, prosíme, odevzdejte nejpozději do 31.3.2022. Na tábor budeme děti zapisovat dle pořadí, ve kterém obdržíme předběžné přihlášky.

Kontaktní informace